کارت و سپرده بانک آینده

کارت و سپرده

در اپلیکیشن‌های بانکی، بخش کارت و سپرده اهمیت ویژه‌ای دارند. بعد از احراز هویت و ورود به برنامه‌ی آبانک تمام کارت‌ها و سپرده‌های بانک آینده‌ی شما در اپلیکیشن نمایش داده می‌شود و امکان اضافه‌کردن یا حذف‌کردن شماره کارت‌ها وجود دارد. می‌توانید به دلخواه خودتان یک یا چند کارت و سپرده‌ی منتخب را از بین همه‌ی موارد برای نمایش در صفحه‌ی اصلی انتخاب کنید و برای هر کدوم از سپرده‌ها عنوان بنویسید تا بتوانید به راحتی اسم سپرده‌ها را از هم تفکیک کنید. 

مشتری‌های بانک آینده در این بخش دسترسی مستقیم و راحتی به اطلاعات کارت و سپرده‌ی بانک آینده‌ی خود دارند و می‌توانند اطلاعات کارت خود را با کمک قابلیت‌هایی مثل کپی شماره شبا، کپی شماره سپرده و کپی شماره کارت، به سرعت و راحتی به اشتراک بگذارند. موجودی کارت و سپرده‌ها و لیست تراکنش‌های کارت و سپرده هم در هر بخش به تفکیک قابل بررسی است. 

یکی از راه‌های انتقال وجه در اپلیکیشن آبانک اینکه روی کارت یا سپرده‌ی مورد نظرتان کلیک کنید و از صفحه‌ای که باز می‌شود یکی از گزینه‌های واریز به این کارت، برداشت از این کارت یا برداشت از سپرده یا واریز به سپرده را انتخاب کنید. یکی از قابلیت‌های جدیدی که به اپلیکیشن آبانک اضافه شده، امکان غیرفعال‌سازی کارت‌های بانکی شماست. در صورت گم‌شدن یا دزدیده‌شدن کارت می‌توانید بدون حضور در بانک، به طور موقت یا دائم کارت بانکی‌تان را غیرفعال کنید.

چگونه بدون رفتن به بانک کارت خود را مسدود کنم؟