ویژگی‌های آبانک

بخش‌های اصلی آبانک

آبانک

آبانک

می‌توان ادعا کرد که در صفحه اصلی آبانک که با آیکون خانه در نوار پایین صفحه مشخص شده، تمام قابلیت‌های اصلی اپلیکیشن آبانک امکان اضافه‌شدن (یا حذف‌شدن) را دارد. لیست این قابلیت‌ها و ترتیب نمایش آن‌ها را در صفحه با کلیک روی ویرایش چیدمان ویجت‌ها، می‌توان بررسی، اضافه یا حذف کرد

کارت و سپرده

در اپلیکیشن‌های بانکی، بخش کارت و سپرده اهمیت ویژه‌ای دارند. بعد از احراز هویت و ورود به برنامه‌ی آبانک تمام کارت‌ها و سپرده‌های بانک آینده‌ی شما در اپلیکیشن نمایش داده می‌شود و امکان اضافه‌کردن یا حذف‌کردن شماره کارت‌ها وجود دارد.

کارت و سپرده بانک آینده
انتقال وجه بانک آینده

انتقال وجه

یکی از پرکاربردترین امکانات آبانک، صفحه‌ی انتقال وجه این اپلیکیشن بانکی است. شما می‌توانید گزینه‌ی انتقال وجه را از نوار پایین صفحه‌ی اصلی انتخاب کنید و در این بخش به کارت، به سپرده یا به شبای مورد نظرتان پول واریز کنید. سقف و کف مجاز مبلغ انتقال در روش‌های مختلف انتقال وجه متفاوت است و با شماره شبا و از طریق پل، پایا و ساتنا بیشترین مبلغ‌ها قابل انتقال هستند. 

سرویس‌ها

بخش سرویس‌ها میانبری برای ارتباط شما با دیگر بخش‌ها و خدمات آبانک است و در این قسمت می‌تونید مجموعه‌ای از اطلاعات را به دست آورید یا از خدمات بانکی استفاده کنید. در بخش سرویس‌های برنامه‌ی آبانک می‌توانید از خدمات چک و پیچک (ثبت، تأیید، انتقال، عودت و استعلام چک در سامانه صیاد) استفاده کنید، با استعلام شماره شبا مشخصات مشتری و شماره سپرده را دریافت کنید و با کد و نام شعب، نشانی آن‌ها را جستجو کنید.

پرداخت بانکی

پرداخت

قسمت پرداخت، برای انجام دادن کارهایی است که در حالت عادی ممکن است از شما وقت و انرژی بگیرد اما وقتی با اپلیکیشن آبانک که به سپرده شما متصل است آن‌ها را انجام می‌دهید، در کمتر از چند ثانیه می‌توانید شارژ سیم کارت بخرید، بسته اینترنت همراه مورد نیازتان را از بین انواع بسته‌ها انتخاب و خریداری کنید و قبض آب، برق، گاز، تلفن ثابت، تلفن همراه و خلافی خودرو را با وارد کردن شناسه قبض یا اسکن بارکد به راحتی پرداخت کنید. تازه‌های آبانک