ویجت اپلیکیشن آبانک قراره در اپلیکیشن به کمکتون بیاد تا دسترسی آسان و سریعی به خدمات مورد نیازتون داشته باشید. ویجت‌ها میانبر کاربر و نیازش در اپلیکیشن هستند. یکی از بخش‌های اصلی در اپلیکیشن آبانک هم ویجت‌هاشه که همیشه در حال به‌روزرسانیه. شما می‌تونید در بخش چیدمان ویجت‌ها، ویجت‌های دلخواهتون رو برای نمایش در صفحه‌ی اصلی اضافه یا حذف کنید. در ادامه ویجت‌های آبانک رو معرفی می‌کنیم.

سپرده: با فعال‌ شدن این ویجت شما می‌تونید سپرده‌های منتخبتون رو (یعنی سپرده‌هایی از بانک آینده که ستاره‌ی نمایش آن‌ها رو روشن کردید) در صفحه‌ی اصلی ببینید. اطلاعاتی مثل شماره‌ی سپرده، نوع سپرده و موجودی آن نمایش داده می‌شود. 

کارت: ویجت کارت نمایش‌دهنده‌ی کارت‌های بانکی شماست. شما می‌تونید به دلخواه خودتون کارت‌های بانک آینده یا غیر آینده رو به این صفحه اضافه کنید. امکان انتخاب رنگ کارت و دیدن اطلاعاتی مثل شماره کارت و شبا، موجودی و کپی این شماره‌ها و برداشت یا واریز به هر یک از این کارت‌ها با فشار دادن دست روی کارت نمایش داده می‌شه. 

پراستفاده‌ترین مقاصد: بعد از هر انتقال وجهی که در آبانک انجام می‌دید، می‌تونید اون شماره (شماره‌ی کارت، سپرده یا شبا) رو به لیست پراستفاده‌ترین مقاصدتون اضافه کنید تا بارهای بعدی برای انتقال وجه به طور مستقیم از صفحه‌ی اصلیتون سراغ همون شماره کارت برید.

ایران کارت: اگه دارنده ایران کارت هستید، این ویجت آبانک خیلی به کارتون میاد. دیگه لازم نیست برای ورود به پروفایل کاربری (حساب من) شماره‌ی کاربری و رمزتون رو هر بار وارد کنید. با فعال کردن این ویجت در صفحه‌ی اصلی می‌تونید امتیاز نقدی، امتیاز موجودی، امتیاز ارتقاء و موجودی حسابتون رو ببینید و در صورت کلیک روی این ویجت وارد پروفایل کاربری بشید و باقی اطلاعاتتون رو بررسی کنید.

گزارش ماهانه: مجموع برداشت و واریز هر ماه رو با کمک ویجت گزارش ماهیانه می‌تونید بررسی کنید. در نمودار دایره‌ای شکل این ویجت، رنگ سبز نمایانگر وجه واریزی و رنگ طوسی دایره، وجه برداشتی رو نشون می‌ده و رقم دقیق هر یک از این‌ها از اول هر ماه زیر نمودار نوشته شده. 

میانبرها: ویجت میانبرها، قابلیت‌هایی از اپلیکیشن رو که برای دسترسی به آن‌ها لازمه در صفحات دیگه‌ای دنبالشون برگردید، در صفحه‌ی اصلی دم دستتون میاره، قابلیت‌هایی مثل کارت به کارت، خرید شارژ، پرداخت قبض و چک و پیچک. 

تراکنش‌های اخیر: اگه می‌خواید لیستی از تراکنش‌ها و نقل و انتقالات مالی اخیرتون جلوی چشمتون باشه، این ویجت رو فعال کنید. با کلیک رو هر یک از تراکنش‌ها می‌تونید جزئیات بیشتری از اون رو ببینید و در صورت نیاز دوباره فرایند تراکنش رو با همون مشخصات تکرار کنید. 

تراکنش‌های آبانکی: تراکنش‌های آبانکی هم مثل ویجت تراکنش‌های اخیر می‌مونه با این تفاوت که تراکنش‌هایی که با برنامه آبانک انجام شده رو فقط نمایش میده!

پذیرنده‌ها: اگه دستگاه کارتخوان (پوز) بانک آینده دارید، ویجت پذیرنده‌ها به شما نمایش داده می‌شه و کمک دست کسب و کار شماست. با فعال کردن این ویجت در صفحه‌ی اصلیتون در آبانک نموداری نمایش داده می‌شه تا بتونید به طور کلی وضعیت تراکنش‌هایی رو که با دستگاه پوز انجام شده، بررسی کنید. با کلیک بر روی این ویجت، وارد پروفایلتون می‌شید و ریز تراکنش‌ها (مبلغ، تاریخ و ساعت خرید، شارژ و پرداخت قبض) رو می‌تونید، ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه‌ها

مطالب اخیر

عکس پروفایل در برنامه آبانک
تازه های آبانک

خودت رو تو دایره جا کن

هویت و سلیقه‌ی شما در اپلیکیشن آبانک اهمیت ویژه‌ای داره. به همین خاطره که صفحه‌ی آبانک رو می‌تونید به سلیقه‌ی

ویجت اپلیکیشن آبانک
تازه های آبانک

همه چیز، دم دست!

ویجت اپلیکیشن آبانک قراره در اپلیکیشن به کمکتون بیاد تا دسترسی آسان و سریعی به خدمات مورد نیازتون داشته باشید.

دستیار صوتی آبانک‌
تازه های آبانک

دستیار صوتی آبانک

دستیار صوتی آبانک چطوری کار میکنه؟ این روزها زندگی ما به سمت دیجیتالی‌شدن پیش می‌ره و تکنولوژی و فناوری با