• در آبانک همراه بانک بانک آینده، چیدمان ویجت‌ها به سلیقه‌ی خودت 

همیشه برای اینکه بگیم جایی راحته، امنه و آرومه می‌گیم مثل خونه‌ی خودت بدون، یعنی جایی که خودت انتخابش کردی، به سلیقه‌ی خودت چیدیش و کلی توش خاطره داری. در برنامه آبانک همراه بانک بانک آینده، می‌تونی صفحه‌ی اصلی رو به سلیقه‌ی خودت بچینی، رنگ کارت‌هات رو خودت انتخاب کنی، می‌تونی آدم‌های نزدیک به خودت رو کنار دستت بذاری، می‌تونی خاطرات تمام نقل و انتقالات مالیت رو با نوشته‌های کوتاه برای خودت نگهداری و خلاصه می‌تونی احساس امنیت و آرامش رو تمام و کمال با آبانک تجربه کنی.

آبانک، اپلیکیشنی که شبیه شما می‌شود!

آبانک هم با اینکه یک اپلیکیشنه اما طوری طراحی شده که این اپلیکیشن رو مثل خونه‌ی خودت بدونی. اپلیکیشنیه که هر چی بیشتر باهاش کار کنی بیشتر شبیه خودت می‌شه. هوش بسیاری در حفظ‌کردن شماره کارت‌ها، شماره حساب‌ها، شماره شباها، شماره تلفن‌ها، شناسه قبض‌ها و مبلغ انتقال وجه‌ها رو داره! حافظه‌ی آبانک بعنوان موبایل بانک بانک آینده، به کمک شما میاد تا لازم نباشه هر بار همه چی رو تایپ کنید و می‌تونید با چند تا کلیک کارتون رو انجام بدید.

دانلود نسخه ios آبانک، همراه بانک بانک آینده

چگونه صفحه‌ی اصلی آبانک رو به سلیقه‌ی خودمون بچینیم؟

گزینه‌ی ویرایش چیدمان ویجت‌ها رو در پایین صفحه انتخاب کنید. یک لیست از ویجت‌های سپرده، کارت، میانبرها، پذیرنده‌ها، گزارش ماهانه، تراکنش‌های اخیر، پراستفاده‌ترین مقاصد، ایران کارت و تراکنش‌های اخیر رو در این بخش می‌بینید. با کلیک روی آیکون +  این ویجت‌ها به صفحه‌ی اصلی اضافه و با کلیک بر آیکون – و انتخاب گزینه‌ی ذخیره این ویجت از صفحه‌ی اصلی حذف می‌شود. می‌تونید ترتیب این ویجت‌ها را در این لیست تغییر دهید تا در صفحه‌ی اصلی هم ترتیبشون تغییر کنه. ویدیوی آموزش چیدمان ویجت‌های آبانک همراه بانک بانک آینده رو از طریق ویدیو زیر ببینید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه‌ها

مطالب اخیر

عکس پروفایل در برنامه آبانک
تازه های آبانک

خودت رو تو دایره جا کن

هویت و سلیقه‌ی شما در اپلیکیشن آبانک اهمیت ویژه‌ای داره. به همین خاطره که صفحه‌ی آبانک رو می‌تونید به سلیقه‌ی

ویجت اپلیکیشن آبانک
تازه های آبانک

همه چیز، دم دست!

ویجت اپلیکیشن آبانک قراره در اپلیکیشن به کمکتون بیاد تا دسترسی آسان و سریعی به خدمات مورد نیازتون داشته باشید.

دستیار صوتی آبانک‌
تازه های آبانک

دستیار صوتی آبانک

دستیار صوتی آبانک چطوری کار میکنه؟ این روزها زندگی ما به سمت دیجیتالی‌شدن پیش می‌ره و تکنولوژی و فناوری با