ویجت (widget) یا ابزارک کد کوتاه و ساده‌ تو برنامه آبانکه که به شما این امکان رو می‌ده که ویژگی‌هایی رو به سیستم خود اضافه کنید و صفحه‌ی نمایش خودتون رو به دلخواه شخصی‌سازی کنید و ابزارهای کاربردیتون رو کنار دستتون قرار بدید. ویجت‌ها به شما کمک می‌کنند که نیاز مورد نظرتون رو از طریق یک فرایند آسون‌تر و کوتاه‌تر برطرف کنید. به این ترتیب ویجت‌ها پیچیدگی استفاده از قابلیت‌های مختلف رو در یک اپلیکیشن و دسترسی به بخش خاصی از آن رو از بین می‌برند. 

در طراحی اپلیکیشن آبانک هم ویجت‌ها نقش مهمی دارند. صفحه‌ی اصلی آبانک، صفحه‌ی اصلی شماست! می‌تونید در بخش «چیدمان ویجت‌‌ها» به انتخاب خودتون ویجت‌هایی رو روی صفحه‌ی اصلی ظاهر یا حذف کنید. حتی ترتیب نمایش این ویجت‌ها در صفحه‌ی اصلی به اختیار خودتونه و می‌تونید چیدمانشون رو تغییر بدید.

ویجت‌هایی که در اپلیکیشن آبانک تعریف شدند، تراکنش‌های اخیر، تراکنش‌های آبانکی، سپرده، کارت، پراستفاده‌ترین مقاصد، ایران کارت، گزارش ماهانه، میانبرها و پذیرنده‌هاست.

 

کارت و سپرده‌های مهمت رو، با یک ترکیب طلایی بچین

شما می‌تونید کارت و سپرده‌هاتون رو در صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن آبانک ببینید (یا می‌تونید از صفحه‌ی اصلی حذفشون کنید). کافیه از پایین صفحه در بخش ویرایش چیدمان ویجت‌ها، نمایش اون‌ها رو فعال یا غیرفعال کنید. همچنین شما می‌تونید انتخاب کنید از بین کارت‌ها و سپرده‌هاتون، کدوم کارت و سپرده نمایش داده بشه. 

در به‌روزرسانی اپلیکیشن آبانک، نمایش کارت و سپرده‌ی منتخب و چیدمانش خیلی راحت‌تر شده و سریع می‌تونید اون‌ها رو در صفحه‌ی اصلی تغییر بدید. در بخش کارت یا سپرده، ستاره‌ی کنار کارت‌هایی رو که می‌خواید در صفحه‌ی خانه نمایش داده شوند، روشن کنید و به ترتیبی که می‌خواید در اون صفحه نمایش داده شن، از بالا به پایین بچینید و گزینه‌ی ذخیره رو بزنید.

یک ترکیب طلایی برای نمایش کارت و سپرده‌هایی که براتون مهمن کمکتون می‌کنه تا کارهای بانکیتون سریع‌تر و راحت‌تر پیش بره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه‌ها

مطالب اخیر

عکس پروفایل در برنامه آبانک
تازه های آبانک

خودت رو تو دایره جا کن

هویت و سلیقه‌ی شما در اپلیکیشن آبانک اهمیت ویژه‌ای داره. به همین خاطره که صفحه‌ی آبانک رو می‌تونید به سلیقه‌ی

ویجت اپلیکیشن آبانک
تازه های آبانک

همه چیز، دم دست!

ویجت اپلیکیشن آبانک قراره در اپلیکیشن به کمکتون بیاد تا دسترسی آسان و سریعی به خدمات مورد نیازتون داشته باشید.

دستیار صوتی آبانک‌
تازه های آبانک

دستیار صوتی آبانک

دستیار صوتی آبانک چطوری کار میکنه؟ این روزها زندگی ما به سمت دیجیتالی‌شدن پیش می‌ره و تکنولوژی و فناوری با