همراه بانک آبانک بر روی چندین موبایل
یکی از قابلیت‌های منحصر به فرد آبانک اینکه شما می‌تونید پس از احراز هویت سریع، در چندین دستگاه مختلف وارد حساب کاربریتون شید و از اپلیکیشن به طور هم‌زمان استفاده کنید.

در فرایند احراز هویت سریع و مجازی، با واردکردن کد ملی و ضبط یک ویدیو از چهره‌تون و ارسالش وارد حساب کاربری آبانکتون می‌شید. برای اینکه همراه بانک آبانک را بر روی چند موبایل داشته باشید، تعداد دستگاه‌های فعال محدودیتی ندارند.

احراز هویت آبانک

 

چطور از امنیت حساب‌های کاربری آبانکتون مطمئن شوید؟
در طراحی اپلیکیشن آبانک، به فراهم‌کردن شرایطی که امنیت حساب‌های کاربری حفظ شه، توجه ویژه‌ای شده. احراز هویت قبل از ورود به حساب کاربری و همچنین امکان بررسی لیست دستگاه‌های فعال و تاریخچه‌ی دستگاه‌های لاگین هم با همین هدف در اپلیکیشن آبانک در نظر گرفته شدند.
برای بررسی دستگاه‌های لاگین، از صفحه‌ی اصلی آیکون پروفایل و در ادامه گزینه‌ی پروفایل کاربری رو انتخاب کنید. شما در صفحه‌ای که باز می‌شه می‌تونید دستگاه‌های فعال و تاریخچه‌ی دستگاه‌های لاگین رو بررسی کنید و در صورت نیاز حساب کاربریتون رو از دستگاه‌ها حذف کنید. یادتون باشه هر دستگاهی که اضافه می‌کنید تا ۲۴ ساعت بعد اجازه نداره که در اپلیکیشن، باقی دستگاه‌های فعال رو حذف کنه.

 

مو رو از حسابت بکش بیرون!

دقیق‌بودن حساب کتاب برای فروشنده‌ها، این روزها بیشتر از هر زمان دیگه‌ای مهم شده. کسانی که فروشنده‌ن، می‌دونند هر خطایی تو کسب و کارشون چطوری به مرور از سودشون کم و کمتر می‌کنه تا جایی که تبدیل به ضرر می‌شه. برای همین لازمه همیشه حواسشون باشه و مو رو از حسابشون بکشن بیرون!

ویجت پذیرندگان همراه بانک آبانک به فروشنده‌ها کمک می‌کنه که چارچشمی مواظب دخلشون باشن! این ویجت مخصوص کسانیه که دستگاه پوز آبانک آینده رو دارند و به کمکش تو اپلیکیشن آبانک می‌تونند ریز تمام تراکنش‌های دستگاه پوزشون رو هر لحظه بررسی کنند. 

برای اطلاعات بیشتر و نحوه استفاده از ویجت‌های آبانک، کلیک کنید.

 

چگونه از ویجت پذیرندگان در همراه بانک آبانک استفاده کنیم؟

در صفحه‌ی اصلی در بخش «ویرایش چیدمان ویجت‌ها»، ویجت «پذیرندگان» رو اضافه و ذخیره کنید تا در صفحه‌ی اصلی به نمایش دربیاد. با فعال‌کردن این ویجت نموداری در صفحه‌ی اصلی نمایش داده می‌شه. این نمودار مجموع خرید، پرداخت شارژ و قبض رو به تفکیک روز نشون می‌ده. با کلیک روی این نمودار وارد صفحه‌ای می‌شید که می‌تونید با جزئیات بیشتری تراکنش‌های روزانه‌تون رو بررسی کنید.

دانلود نسخه android آبانک

دانلود نسخه ios آبانک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه‌ها

مطالب اخیر

عکس پروفایل در برنامه آبانک
تازه های آبانک

خودت رو تو دایره جا کن

هویت و سلیقه‌ی شما در اپلیکیشن آبانک اهمیت ویژه‌ای داره. به همین خاطره که صفحه‌ی آبانک رو می‌تونید به سلیقه‌ی

ویجت اپلیکیشن آبانک
تازه های آبانک

همه چیز، دم دست!

ویجت اپلیکیشن آبانک قراره در اپلیکیشن به کمکتون بیاد تا دسترسی آسان و سریعی به خدمات مورد نیازتون داشته باشید.

دستیار صوتی آبانک‌
تازه های آبانک

دستیار صوتی آبانک

دستیار صوتی آبانک چطوری کار میکنه؟ این روزها زندگی ما به سمت دیجیتالی‌شدن پیش می‌ره و تکنولوژی و فناوری با