• اپلیکیشن آبانک مناسب با حال بزرگ‌ترها و کوچک‌ترها

به شما پیشنهاد می‌کنیم در دانلود برنامه آبانک بانک آینده برای پدر، مادرهاتون کوشا باشید! در طراحی اپلیکیشن آبانک تلاش کردیم که راحتی کاربران رو برای استفاده از برنامه آبانک اولویت قرار دهیم و قابلیت جدید آبانک برای کاربرانیه که همیشه با خواندن متن‌ در صفحه‌ی گوشی به مشکل می‌خورند. 
در نسخه جدید آبانک بانک آینده تغییر اندازه فونت در آبانک، به راحتی می‌تونه مشکل عدم خوانایی نوشته‌ها رو برطرف کنه و نیازی نباشه که برای هر بار استفاده از اپلیکیشن کسی دنبال عینک گم‌شده‌ش بگرده!
کار با آبانک رو پدر مادرهاتون همین الان یاد بدید!
نباید یادمون بره که پدر مادرهامون اولین معلم‌هایی بودند که داشتیم. باحوصله و بعضی وقت‌ها هم بی‌حوصله، جواب سوال‌های کوچک و بزرگمون رو دادند و بهمون یاد دادند که چطور خیلی از کارها رو انجام بدیم. حالا تو عصری که همه چیز به تکنولوژی‌های جدید بنده و هر روز هم یک آپدیت جدید میاد و خودمون هم ازش جا می‌مونیم، نوبت ماست که بعضی وقت‌ها با صبر و حوصله بشینیم کنار بزرگ‌ترها و بعضی چیزها رو یادشون بدیم. قابلیت‌های جدید آبانک رو خودتون یاد بگیرید تا بتونید یاد بزرگترهاتونم بدید تا راحت‌تر با آبانک کار کنند. 
چگونه در اپلیکیشن آبانک سایز فونت متن‌ها رو تغییر دهیم؟
کافیه که از گوشه‌ی سمت چپ بالای صفحه‌ی اصلی آبانک، آیکون پروفایل و سپس تنظیمات آبانک رو انتخاب کنید تا در صفحه‌ی تغییر اندازه فونت به اندازه‌ی مطلوب و راحتتون برسید.  برای دانلود برنامه آبانک می‌تونید از سایت بانک آینده، از سایت آبانک، از برنامه بازار و… اقدام کنید و همین الان برنامه آبانک رو برای سیستم عامل اندروید و آی او اس دانلود کنید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه‌ها

مطالب اخیر

عکس پروفایل در برنامه آبانک
تازه های آبانک

خودت رو تو دایره جا کن

هویت و سلیقه‌ی شما در اپلیکیشن آبانک اهمیت ویژه‌ای داره. به همین خاطره که صفحه‌ی آبانک رو می‌تونید به سلیقه‌ی

ویجت اپلیکیشن آبانک
تازه های آبانک

همه چیز، دم دست!

ویجت اپلیکیشن آبانک قراره در اپلیکیشن به کمکتون بیاد تا دسترسی آسان و سریعی به خدمات مورد نیازتون داشته باشید.

دستیار صوتی آبانک‌
تازه های آبانک

دستیار صوتی آبانک

دستیار صوتی آبانک چطوری کار میکنه؟ این روزها زندگی ما به سمت دیجیتالی‌شدن پیش می‌ره و تکنولوژی و فناوری با