نوتیفیکیشن در آبانک

پیامک‌های تبلیغاتی کاری با ما کرده که کمتر به نوتیف پیامک‌های روزانه‌مون توجه می‌کنیم. این وسط ممکنه پیام‌های مهمی مثل پیامک واریز پول به حسابمون یا برداشت وجه از کارتمون گم شه و متوجهشون نشیم. اما نوتیفی که از سمت اپلیکیشن‌ها روی صفحه‌ی گوشیمون میاد یا به محض واردشدن به اپ‌ها بهمون نمایش داده می‌شه، شانس بیشتری برای دیده‌شدن دارند. وقتی پای پول هم وسط باشه، اهمیت این نوتیف‌ها بیشتر می‌شه. خلاصه که زنگوله‌ی آبانک تا مطمئن نشه از هر تغییری باخبر شدید، ساکت نمی‌شینه. 

 

به صدای زنگ توجه کنید

پیام هر فعالیتی که در اپلیکیشن آبانک انجام بدید مثل انتقال وجه، پرداخت قبض، خرید بسته‌ی اینترنت همراه، خدمات مالی مربوط به چک و… از طریق آیکون زنگوله (در بالای صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن) به شما نمایش داده می‌شه. حتی اگه برنامه آبانک رو باز نکرده باشید، روی صفحه‌ی گوشیتون از طرف اپ نوتیف میاد. پیام‌هایی که از طرف آبانک روی صفحه‌ی گوشیتون میاد و در برنامه بهتون نمایش داده می‌شه، قراره حواستون رو به اتفاقات مالی و بانکی وابسته به سپرده‌ی بانک آینده‌تون جمع کنه. 

ایران کارت در آبانک

 

پیام‌های آبانک روی صفحه‌ی موبایل

بعد از هر تراکنشی در آبانک از سپرده‌ی شما یا به سپرده‌ی شما، زنگوله‌ی بالای صفحه فعال می‌شه و با کلیک روی آن می‌تونید به اطلاعات تراکنش‌هاتون دسترسی پیدا کنید. اگر خارج از برنامه باشید، این پیغام روی صفحه‌ی گوشیتون میاد و با کلیک روی آن می‌تونید وارد صفحه‌ی جزئیات تراکنش بشید. اگر داخل برنامه باشید هم این پیغام رو روی صفحه می‌بینید. لیست تمام پرداخت‌هایی که از اپلیکیشن آبانک داشتید یا انتقال وجه به حسابتون رو می‌تونید با تاریخ و ساعت در قسمت پیغام‌ها ببینید. این قابلیت به شما کمک می‌کنه که در صورت واریز یا برداشت پول، سریع مطلع بشید و به رسید تراکنش‌های اخیرتون به راحتی دسترسی داشته باشید. 

برای دریافت اطلاعات جدید آبانکی با ما در ارتباط باشید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه‌ها

مطالب اخیر

عکس پروفایل در برنامه آبانک
تازه های آبانک

خودت رو تو دایره جا کن

هویت و سلیقه‌ی شما در اپلیکیشن آبانک اهمیت ویژه‌ای داره. به همین خاطره که صفحه‌ی آبانک رو می‌تونید به سلیقه‌ی

ویجت اپلیکیشن آبانک
تازه های آبانک

همه چیز، دم دست!

ویجت اپلیکیشن آبانک قراره در اپلیکیشن به کمکتون بیاد تا دسترسی آسان و سریعی به خدمات مورد نیازتون داشته باشید.

دستیار صوتی آبانک‌
تازه های آبانک

دستیار صوتی آبانک

دستیار صوتی آبانک چطوری کار میکنه؟ این روزها زندگی ما به سمت دیجیتالی‌شدن پیش می‌ره و تکنولوژی و فناوری با