هویت و سلیقه‌ی شما در اپلیکیشن آبانک اهمیت ویژه‌ای داره. به همین خاطره که صفحه‌ی آبانک رو می‌تونید به سلیقه‌ی خودتون بچینید و رنگ کارت‌هاتون رو انتخاب کنید. قابلیت‌های دیگه‌ای هم در اپلیکیشن در نظر گرفته شده تا شما آبانک رو شخصی‌سازی کنید. از جمله‌ی این قابلیت‌ها تعریف صفحه‌ای به اسم پروفایل کاربریه.

در بخش پروفایل کاربری شما می‌تونید جزئیات حساب کاربری مثل شماره مشتری بانک آینده، کدملی و شماره تلفنی که ازتون ثبت شده رو ببینید، دستگاه‌های متصل به خودتون رو بررسی کنید، اندازه‌ی فونت اپلیکیشن رو تعیین کنید و در صورت لزوم شماره موبایلتون رو تغییر بدید. 

داشتن عکس پروفایل تو هر اپلیکیشنی می‌تونه به خودمون و بقیه هویت بده. خیلی‌هامون از آیکون‌های از پیش تعیین شده که به همه می‌تونه نسبت داده بشه، خوشمون نمیاد و ترجیح می‌دیم تصویرمون رو خودمون انتخاب کنیم. در این بخش شما می‌تونید عکستون رو انتخاب کنیم تا هم برای خودتون، هم کسانی که شماره کارت و اسم شما رو تو آبانکشون دارند، نشون داده بشه. 

حین کار با آبانک، عینک مطالعه‌ت رو زمین بذار!

همون طور که گفتیم سلیقه‌ی شما و راحتیتون برای ما همیشه مهم بوده. به همین خاطر در طراحی آبانک همیشه تلاش کردیم که امکان ایجاد تغییرات به دلخواه و سلیقه‌تون رو در نظر بگیریم مثلاً تغییر اندازه‌ی فونت در اپلیکیشن. شما می‌تونید فونت اپلیکیشن رو در یک بازه‌ی خیلی کوچک تا خیلی بزرگ انتخاب کنید.

قابلیت تغییر اندازه‌ی فونت برای سالمندان، کسانی که دیگه با چشم غیر مسلح نمی‌تونند با گوشیشون اگه فونتش کوچک باشه کار کنند، کاربردی‌تره و کار با آبانک رو براشون راحت‌تر می‌کنه. شما می‌تونید از طریق لینک زیر نحوه‌ی تغییر اندازه‌ی فونت رو در این بلاگ بخونید. نوبت شماست که یادشون بدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه‌ها

مطالب اخیر

عکس پروفایل در برنامه آبانک
تازه های آبانک

خودت رو تو دایره جا کن

هویت و سلیقه‌ی شما در اپلیکیشن آبانک اهمیت ویژه‌ای داره. به همین خاطره که صفحه‌ی آبانک رو می‌تونید به سلیقه‌ی

ویجت اپلیکیشن آبانک
تازه های آبانک

همه چیز، دم دست!

ویجت اپلیکیشن آبانک قراره در اپلیکیشن به کمکتون بیاد تا دسترسی آسان و سریعی به خدمات مورد نیازتون داشته باشید.

دستیار صوتی آبانک‌
تازه های آبانک

دستیار صوتی آبانک

دستیار صوتی آبانک چطوری کار میکنه؟ این روزها زندگی ما به سمت دیجیتالی‌شدن پیش می‌ره و تکنولوژی و فناوری با