آبانک، اپلیکیشنی بانکی مناسب برای کاربران باسلیقه

در طراحی اپلیکیشن آبانک تلاش کردیم تا با در نظر گرفتن قابلیت‌هایی هر چند کوچک، سلیقه‌ی هر کاربر را در اپلیکیشن در نظر بگیریم به طوری که کاربران آبانک بتوانند به دلخواه خود تغییراتی را در فضای اپلیکیشن اعمال کنند تا دسترسی آن‌ها به خدمات اپلیکیشن آسان و سریع‌تر باشد. 

یکی از این قابلیت‌ها، امکان تغییر رنگ کارت‌های بانکی در صفحه‌ی اصلی آبانک است. بعد از آنکه از قسمت ویرایش چیدمان ویجت‌ها، کارت‌های بانکی را به صفحه‌ی اصلی اضافه کردید، همه‌ی کارت‌های بانکی شما در صفحه‌ی خانه نمایش داده می‌شوند. با نگه‌داشتن دست خود روی هر کدام از کارت‌های بانکی صفحه‌ای باز می‌شود که امکان استفاده سریع از خدماتی را برای شما فراهم می‌کند.

کارت‌های بانکی به رنگی که دوست داری

می‌تونید نحوه‌ی استفاده از این قابلیت رو در اپلیکیشن آبانک در ویدیو زیر ببینید.

 

در پنجره‌ای که در اثر نگه‌داشتن دست خود بر روی کارت بانکی باز می‌شود، شما می‌توانید رنگ کارت بانکی خود را تغییر دهید و یکی از رنگ‌هایی را که در پالت رنگی به شما نمایش داده می‌شود، انتخاب کنید. تغییر رنگ کارت‌ها به شما در شناسایی کارت‌های مختلف کمک می‌کند تا در انتخاب آن‌ها اشتباه نکنید. 

در پنجره‌ای که باز می‌شود، شماره کارت، موجودی قابل برداشت و شماره شبا را هم می‌توانید بررسی کنید و به طور مستقیم از خدمات بانکی مثل برداشت از این کارت یا واریز به این کارت استفاده کنید. برای اشتراک‌گذاری شماره کارت، اضافه‌کردن به یا حذف‌کردن از لیست کارت‌های منتخب، کپی شماره شبا یا کپی شماره کارت هم می‌توانید از این بخش کمک بگیرید. 

برای چیدمان اپلیکیشن آبانک به سلیقه خودتان کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه‌ها

مطالب اخیر

عکس پروفایل در برنامه آبانک
تازه های آبانک

خودت رو تو دایره جا کن

هویت و سلیقه‌ی شما در اپلیکیشن آبانک اهمیت ویژه‌ای داره. به همین خاطره که صفحه‌ی آبانک رو می‌تونید به سلیقه‌ی

ویجت اپلیکیشن آبانک
تازه های آبانک

همه چیز، دم دست!

ویجت اپلیکیشن آبانک قراره در اپلیکیشن به کمکتون بیاد تا دسترسی آسان و سریعی به خدمات مورد نیازتون داشته باشید.

دستیار صوتی آبانک‌
تازه های آبانک

دستیار صوتی آبانک

دستیار صوتی آبانک چطوری کار میکنه؟ این روزها زندگی ما به سمت دیجیتالی‌شدن پیش می‌ره و تکنولوژی و فناوری با