آبانک اپلیکیشنی با گوش شنوا!

به تازگی آبانک یک ساله شده! در این یک سال تمام تلاشمون رو کردیم که صدای کاربرهای اپلیکیشن آبانک رو بشنویم و در جهت نیازهای اون‌ها این اپلیکیشن رو ارتقاء بدیم و به روز کنیم. آبانک مثل هر اپلیکیشن نوپای دیگه‌ای هنوز هم برای پیشرفت و بهترشدن جای کار داره. به همین خاطر ما راه‌های ارتباطی زیادی رو برای کاربرهامون در نظر گرفتیم تا در تماس مستقیم با اون‌ها باشیم، صداشون رو بشنویم، نظراتشون رو بخونیم و تمام تلاشمون رو بکنیم که رضایتشون رو کسب کنیم

چگونه در آبانک با ۴ کلیک با پشتیبانی تماس بگیریم؟ 

برنامه آبانک
برنامه آبانک
برنامه آبانک

اگه در استفاده با اپلیکیشن آبانک به مشکل خوردید و نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید، می‌تونید به راحتی و فقط با انتخاب ۴ گزینه در خود اپلیکیشن، با مرکز امداد و پشتیبانی بانک آینده تماس بگیرید و به شکل تلفنی مشکلتون رو باهاشون درمیون بذارید و ازشون راهنمایی بگیرید. 

کافیه از نوار پایین صفحه‌ی اصلی بخش سرویس‌ها رو انتخاب کنید و در صفحه‌ی بعدی روی مربع مرکز ارتباط کلیک کنید. از بین دو شماره‌ای که نمایش داده می‌شه، هر کدوم رو که انتخاب کنید به صفحه‌ی شماره‌گیر موبایلتون میره و می‌تونید تماس رو برقرار کنید. این قابلیت کارتون رو راحت می‌کنه تا نیاز نباشه شماره رو جایی وارد کنید و مستقیم به شماره تماس با پشتیبانی در آبانک دسترسی دارید.

بشنوید از دیگر راه‌های ارتباطی

شما می‌تونید نظرات، پیشنهادات و انتقادهاتون رو برای ما بنویسید. کجا؟ در صفحه‌ی سرویس‌ها، بخش پیشنهاد و بازخورد. تو کادر مشخص‌شده نظرات و پیشنهادات خودتون رو بنویسید و روی گزینه‌ی ثبت نظر بزنید و مطمئن باشید که به گوش ما می‌رسه. 

 وارد اینستاگرام آبانک بشید و در دایرکت بهمون پیام بدید یا زیر پست‌ها برامون کامنت بذارید یا همین‌جا نظراتتون رو برامون بنویسید. خلاصه که ما مشتاق شنیدن نظرات تک‌تکتون هستیم و از شنیدنش خوشحال می‌شیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه‌ها

مطالب اخیر

عکس پروفایل در برنامه آبانک
تازه های آبانک

خودت رو تو دایره جا کن

هویت و سلیقه‌ی شما در اپلیکیشن آبانک اهمیت ویژه‌ای داره. به همین خاطره که صفحه‌ی آبانک رو می‌تونید به سلیقه‌ی

ویجت اپلیکیشن آبانک
تازه های آبانک

همه چیز، دم دست!

ویجت اپلیکیشن آبانک قراره در اپلیکیشن به کمکتون بیاد تا دسترسی آسان و سریعی به خدمات مورد نیازتون داشته باشید.

دستیار صوتی آبانک‌
تازه های آبانک

دستیار صوتی آبانک

دستیار صوتی آبانک چطوری کار میکنه؟ این روزها زندگی ما به سمت دیجیتالی‌شدن پیش می‌ره و تکنولوژی و فناوری با