دستیار صوتی آبانک چطوری کار میکنه؟

این روزها زندگی ما به سمت دیجیتالی‌شدن پیش می‌ره و تکنولوژی و فناوری با سرعتی بیشتر از همیشه در حال پیشرفته. دستیار صوتی هوشمند یکی از فناوری‌های نسبتاً جدیده که کار ما رو برای کنترل ابزارهای مختلف مثل تلفن همراه هوشمند، تبلت، لپتاپ و حتی تلویزیون آسون‌تر می‌کنه. تنها با بیان‌کردن نیازها و خواسته‌هامون به دستیارهای صوتی کارها انجام می‌شه. بنابراین این قابلیت با گوش‌کردن به صدای ما، هر کاری رو که بخوایم انجام می‌ده بدون اینکه نیاز باشه، در سیستم وارد صفحه‌های مختلفی بشیم و بخش‌های مختلفی رو انتخاب کنیم. 

در نتیجه به راحتی می‌تونیم دستیار دیجیتالی شخصی خودمون رو به صورت تمام وقت در اختیار داشته باشیم. این قابلیت فقط نیازمند اینترنت و دستگاه‌های هوشمنده.

هوش مصنوعی در عصر جدید مورد توجه بسیاری از تولیدکنندگان گوشی‌های همراه قرار گرفته و از این فناوری در طراحی دستیار صوتی گوشی‌های هوشمند استفاده می‌شه. دستیارهای صوتی دیگه محدود به گوشی همراه نیستند و حالا در اپلیکیشن‌ها هم می‌شه ازشون استفاده کرد. 

خبر دارید اپلیکیشن آبانک به تازگی مجهز به دستیار صوتی شده؟ 

افتتاح حساب غیرحضوری در بانک آینده

در آبانک اگه دستت بنده، وویس بگیر!

قابلیت جدید آبانک یعنی دستیار صوتیش قراره به کمکتون بیاد تا با سرعت و راحتی بیشتری کارهای مالی و بانکی خودتون رو در این اپلیکیشن پیش ببرید. با کمک دستیار صوتی و تنها با بیان‌کردن نیازتون می‌تونید انتقال وجه انجام بدید، بسته‌ی اینترنتی بخرید یا قبض‌هاتون رو پرداخت کنید. کافیه از صفحه‌ی اصلی آیکون میکروفون رو انتخاب کنید و صداتون رو ضبط کنید. 

برای مثال می‌تونید از جملات زیر استفاده کنید تا اپلیکیشن همون اطلاعاتی رو که می‌خواید بهتون نشون بده یا خدماتی رو که می‌خواید براتون انجام بده و فقط نیاز باشه شما گزینه‌ی تأیید رو انتخاب کنید تا کار انجام بشه:

«چقدر پول دارم؟»

«موجودی حساب کوتاه مدتم چقدره؟»

«قبض برق خانه مامانم رو پراخت کن.»

«صد هزار تومان از سپرده کوتاه مدت من بزن به حساب جاری خانم مجد.»

«پنج هزار تومان شارژ بخر برای شماره خواهرم.»

«از کارت بانک آینده من بزن به کارت بانک سامان آقای عظیمی.»

در روزهایی که برای پیشبرد کارهامون به طور هم‌زمان، دو دست کمه و نیاز به دست سومی داریم، صدامون و «دستیار صوتی» آبانک می‌تونه همون دست سوم برامون باشه. شما می‌تونید کارهای بانکیتون رو در اپلیکیشن آبانک با کمک قابلیت دستیار صوتی، بدون نیاز به تایپ و کلیک در صفحات مختلف پیش ببرید.

دانلود برنامه آبانک

شماره کارت بانکی در آبانک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه‌ها

مطالب اخیر

عکس پروفایل در برنامه آبانک
تازه های آبانک

خودت رو تو دایره جا کن

هویت و سلیقه‌ی شما در اپلیکیشن آبانک اهمیت ویژه‌ای داره. به همین خاطره که صفحه‌ی آبانک رو می‌تونید به سلیقه‌ی

ویجت اپلیکیشن آبانک
تازه های آبانک

همه چیز، دم دست!

ویجت اپلیکیشن آبانک قراره در اپلیکیشن به کمکتون بیاد تا دسترسی آسان و سریعی به خدمات مورد نیازتون داشته باشید.

دستیار صوتی آبانک‌
تازه های آبانک

دستیار صوتی آبانک

دستیار صوتی آبانک چطوری کار میکنه؟ این روزها زندگی ما به سمت دیجیتالی‌شدن پیش می‌ره و تکنولوژی و فناوری با