مدیریت دستگاه پوز در آبانک
دقیق‌بودن حساب کتاب برای فروشنده‌ها، این روزها بیشتر از هر زمان دیگه‌ای مهم شده. کسانی که فروشنده‌ن، می‌دونند هر خطایی تو کسب و کارشون چطوری به مرور از سودشون کم و کمتر می‌کنه تا جایی که تبدیل به ضرر می‌شه. برای همین لازمه همیشه حواسشون باشه و مو رو از حسابشون بکشن بیرون!
ویجت پذیرندگان آبانک به فروشنده‌ها کمک می‌کنه که چارچشمی مواظب دخلشون باشن! این ویجت مخصوص کسانیه که دستگاه پوز آبانک آینده رو دارند و به کمکش تو اپلیکیشن آبانک می‌تونند ریز تمام تراکنش‌های دستگاه پوزشون رو هر لحظه بررسی کنند.

دانلود برناک

 

همیشه کوتاه‌ترین راه رو انتخاب کن!

خیلی وقت‌ها پیش میاد که ما در کار با اپلیکیشن‌ها دچار سردرگمی می‌شیم. در صفحه‌های مختلف اپلیکیشن گم می‌شیم و نمی‌تونیم نیازمون رو برطرف کنیم. اما آبانک اپلیکیشنیه که کاربران می‌تونند از تمام خدماتش بدون پیچیدگی استفاده کنند. 

دسترسی راحت به قابلیت‌های اپلیکیشن یکی از ویژگی‌های متمایزکننده‌ی آبانکه. در طراحی آبانک اولویت چیدمان خدمات در صفحه‌ها به صورتیه که کاربران بتونند در همون صفحه‌ی اصلی خدمات کاربردی رو پیدا و استفاده کنند. 

ویجت میانبرها، میانبری برای دسترسی شما به بعضی از خدمات بانکی ایجاد می‌کنه. با انتخاب این ویجت گزینه‌ی «کارت به کارت»، «خرید شارژ»، «پرداخت قبض» و «چک و پیچک» به صفحه‌ی اصلیتون اضافه می‌شه تا کنار دستتون باشن و کارهای مالیتون رو راحت‌تر و سریع‌تر از همیشه انجام بدین.

 

چگونه از ویجت میانبر استفاده کنیم؟

در صفحه‌ی اصلی در بخش «ویرایش چیدمان ویجت‌ها»، ویجت «میانبرها» رو اضافه و ذخیره کنید تا در صفحه‌ی اصلی به نمایش دربیاد. با کلیک روی هر یک از بخش‌های کارت به کارت، خرید شارژ، پرداخت قبض و چک و پیچک وارد صفحه‌ای می‌شید که می‌تونید از این خدمات استفاده کنید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه‌ها

مطالب اخیر

عکس پروفایل در برنامه آبانک
تازه های آبانک

خودت رو تو دایره جا کن

هویت و سلیقه‌ی شما در اپلیکیشن آبانک اهمیت ویژه‌ای داره. به همین خاطره که صفحه‌ی آبانک رو می‌تونید به سلیقه‌ی

ویجت اپلیکیشن آبانک
تازه های آبانک

همه چیز، دم دست!

ویجت اپلیکیشن آبانک قراره در اپلیکیشن به کمکتون بیاد تا دسترسی آسان و سریعی به خدمات مورد نیازتون داشته باشید.

دستیار صوتی آبانک‌
تازه های آبانک

دستیار صوتی آبانک

دستیار صوتی آبانک چطوری کار میکنه؟ این روزها زندگی ما به سمت دیجیتالی‌شدن پیش می‌ره و تکنولوژی و فناوری با