این روزها که همه برای رسیدگی به امور روزانه‌مون وقت کم میاریم و با این وضعیت شلوغی خیابون‌ها، رسوندن خودمون به یک شعبه از بانک و معطل شدن در صف انتظار به معنی از دست دادن نصف یک روز کاریه. حالا یک کار ساده اما مهمی مثل افتتاح حساب حضوری رو تصور کنید که لازمه برای انجامش، مرخصی بگیرید، خیلی به نظر غیر ضروریه!

افتتاح حساب آنلاین قراره از دست رفتن روزتون و مرخصی‌هاتون جلوگیری کنه. در کمترین زمان ممکن با صرف کمترین انرژی می‌تونید از تو خونه، محل کارتون یا هر جای دیگه‌ای درخواست افتتاح حساب بدید و دم در کارتتون رو تحویل بگیرید. 

اگه حساب بانک آینده ندارید و وقتتون محدوده برای اینکه حضوری به بانک برید، حساب باز کنید و کارتتون رو تحویل بگیرید، کافیه اپلیکیشن آبانک رو بریزید و در سه مرحله سپرده‌تون رو افتتاح کنید. 

  • بعد از تایید احراز هویت، اطلاعاتتون رو برای افتتاح حساب وارد می‌کنید.
  • طی نهایت ۴۸ ساعت اطلاعاتتون بررسی، تایید و حسابتون افتتاح می‌شه و می‌تونید طرح کارت مورد علاقه‌تون رو انتخاب و آدرس و کدپستی رو برای ارسالش  وارد کنید.

می‌تونید از بین ۴ طرح کارت بانکی موجود در آبانک، یکی از گزینه‌ها رو به دلخواه خودتون انتخاب کنید، آدرس ارسالش رو برامون ثبت کنید و در نهایت بدون نیاز به خروج از خونه، کارت بانک آینده‌تون رو دم در تحویل بگیرید!

برای اینکه با مراحل و مدارک لازم برای افتتاح حساب آنلاین بانک آینده شید، اینجا کلیک کنید و ویدیوی آموزشی افتتاح حساب آنلاین  رو ببینید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه‌ها

مطالب اخیر

عکس پروفایل در برنامه آبانک
تازه های آبانک

خودت رو تو دایره جا کن

هویت و سلیقه‌ی شما در اپلیکیشن آبانک اهمیت ویژه‌ای داره. به همین خاطره که صفحه‌ی آبانک رو می‌تونید به سلیقه‌ی

ویجت اپلیکیشن آبانک
تازه های آبانک

همه چیز، دم دست!

ویجت اپلیکیشن آبانک قراره در اپلیکیشن به کمکتون بیاد تا دسترسی آسان و سریعی به خدمات مورد نیازتون داشته باشید.

دستیار صوتی آبانک‌
تازه های آبانک

دستیار صوتی آبانک

دستیار صوتی آبانک چطوری کار میکنه؟ این روزها زندگی ما به سمت دیجیتالی‌شدن پیش می‌ره و تکنولوژی و فناوری با