ایران کارت یک کارت بانکی عضو شبکه شتابه که تمامی قابلیت‌های کارت‌های بانکی مانند برداشت وجه، پرداخت قبوض، خرید اینترنتی و انتقال وجه رو داره ولی با این مزیت که درصدی از مبلغ خرید رو بابت هر نوع خرید، به کارت شما برمی‌گردونه. با هر خرید، شما امتیازاتی هم می‌گیرید. 

همچنین مراکز خدمات متنوعی مانند رستوران‌ها، فروشگاه‌ها، باشگاه‌ها، مراکز تفریحی و سرگرمی و هتل‌ها و… برای دارندگان ایران کارت با درصد قابل توجهی از برگشت نقدی در نظر گرفته شده که این برگشت نقدی بر اساس سطح کارت شما متفاوته. برای اطلاعات بیشتر در مورد ایران کارت می‌تونید از طریق لینک زیر به سایتشون سر بزنید.

ایران کارت در اپلیکیشن آبانک

اگه از مشتری‌های ایران کارت بانک آینده و در تلاش برای ارتقاء سطح هستید، حتماً به شکل هفتگی، شایدم روزانه بخشی از وقت خودتون رو به بررسی وضعیت امتیاز ارتقاء، امتیاز موجودی و امتیاز نقدی اختصاص می‌دید. در ایران کارت باید برای حفظ یا ارتقاء سطح ، ریز امتیازها مدام چک شه. راه‌های مختلفی برای چک کردن امتیازها وجود داره، مثل بررسی پیامکی که از ایران کارت بعد از هر تراکنشی ارسال می‌شه یا واردشدن به حساب کاربری از طریق سایت ایران کارت اما در حال حاضر آسون‌ترین راه برای بررسی امتیاز‌ها اپلیکیشن آبانکه. 

آبانک، سریع‌ترین و آسان‌ترین راه برای دسترسی به حساب کاربری ایران کارت

با ایران کارت در اپلیکیشن آبانک بانک آینده، بدون نیاز به لاگین، می‌تونید وارد حساب کاربری ایران کارتتون شید و ریز امتیازهاتون رو چک کنید. واردکردن یوزرنیم و پسورد یکی از کارهاییه که همیشه ازش فرار می‌کنیم و خیلی وقت‌ها انقدر برامون سخته که ترجیح می‌دیم وارد حساب کاربریمون نشیم! 

برای اطلاعات بیشتر از ایران کارت، کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه‌ها

مطالب اخیر

عکس پروفایل در برنامه آبانک
تازه های آبانک

خودت رو تو دایره جا کن

هویت و سلیقه‌ی شما در اپلیکیشن آبانک اهمیت ویژه‌ای داره. به همین خاطره که صفحه‌ی آبانک رو می‌تونید به سلیقه‌ی

ویجت اپلیکیشن آبانک
تازه های آبانک

همه چیز، دم دست!

ویجت اپلیکیشن آبانک قراره در اپلیکیشن به کمکتون بیاد تا دسترسی آسان و سریعی به خدمات مورد نیازتون داشته باشید.

دستیار صوتی آبانک‌
تازه های آبانک

دستیار صوتی آبانک

دستیار صوتی آبانک چطوری کار میکنه؟ این روزها زندگی ما به سمت دیجیتالی‌شدن پیش می‌ره و تکنولوژی و فناوری با