افتتاح سپرده‌ی آنلاین بانک آینده با اپلیکیشن آبانک

این روزها رسیدن به نزدیک‌ترین شعبه‌ی بانک مورد نظرمون، منتظرموندن در صف انتظار و انجام‌شدن کار بانکیمون توسط متصدی بانک، ممکنه چند ساعت مهم و خوب روزمون رو ازمون بگیره. به عنوان مثال، افتتاح یک سپرده‌ی بلند مدت در بانکی که درش حساب داریم، یک فرایند خیلی ساده اما خسته‌کننده و زمان‌بره. 

اما به تازگی شما در صورت داشتن سپرده‌ی بانک آینده، می‌تونید با کمک اپلیکیشن آبانک سپرده‌های دیگه‌ای رو در بانک آینده افتتاح کنید، بدون اینکه نیاز باشه به شعب بانک آینده به شکل حضوری مراجعه کنید. این قابلیت یک افتتاح حساب کاملاً آنلاینه برای شمایی که مشتری بانک آینده هستید.

سپرده‌هایی که می‌تونید افتتاح کنید:

سپرده کوتاه مدت ماه شمار

سپرده قرض‌الحسنه پس‌انداز

سپرده بلند مدت یکساله عادی

سپرده بلند مدت دوساله

سپرده جاری بدون دسته چک

در فرایند افتتاح حساب اینترنتی، تمام افرادی که حساب و شماره مشتری بانک آینده دارند، پس از دانلود اپلیکیشن آبانک می‌تونند در بخش کارت و سپرده برای افتتاح سپرده‌های دیگه‌ و ارسال مدارک اقدام کنند. در نهایت پس از احراز هویت و افتتاح حساب، در صورت نیاز فقط برای دریافت کارت ‌بانکی لازمه که به شعب بانک مراجعه کنند.

 

چگونه با اپلیکیشن آبانک افتتاح حساب غیرحضوری کنیم؟

از نوار پایین صفحه‌ی اصلی در اپلیکیشن آبانک گزینه‌ی کارت و سپرده رو انتخاب کنید و در صفحه‌ی کارت و سپرده روی آیکون به‌علاوه بزنید. مشتری‌های بانک آینده می‌تونند هر یک از سپرده‌های سپرده کوتاه مدت ماه شمار، سپرده قرض‌الحسنه پس‌انداز، سپرده بلند مدت یکساله عادی، سپرده بلند مدت دوساله و سپرده جاری بدون دسته چک رو از طریق آبانک افتتاح کنند. بعد از انتخاب یکی از سپرده‌هاتون برای کسر هزینه‌ی افتتاح حساب، انتخاب روز واریز سود، انتخاب نمونه امضاتون و تأیید اطلاعاتتون، درخواست شما برای بانک ارسال می‌شه و بعد از تأیید کارشناس، سپرده‌ی مورد نظرتون افتتاح می‌شه و در صورت نیاز، لازمه برای دریافت کارت به شعب بانک آینده مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه‌ها

مطالب اخیر

عکس پروفایل در برنامه آبانک
تازه های آبانک

خودت رو تو دایره جا کن

هویت و سلیقه‌ی شما در اپلیکیشن آبانک اهمیت ویژه‌ای داره. به همین خاطره که صفحه‌ی آبانک رو می‌تونید به سلیقه‌ی

ویجت اپلیکیشن آبانک
تازه های آبانک

همه چیز، دم دست!

ویجت اپلیکیشن آبانک قراره در اپلیکیشن به کمکتون بیاد تا دسترسی آسان و سریعی به خدمات مورد نیازتون داشته باشید.

دستیار صوتی آبانک‌
تازه های آبانک

دستیار صوتی آبانک

دستیار صوتی آبانک چطوری کار میکنه؟ این روزها زندگی ما به سمت دیجیتالی‌شدن پیش می‌ره و تکنولوژی و فناوری با